• (+48) 662 442 262
  • kontakt@shaolinpolska.pl

System rankingowy Duanpin w Shaolin Kung-fu

Nowy system rankingowy Shaolin Gong Fu Duanpin został opracowany przez klasztor Shaolin w celu standaryzacji oceny poziomu zaawansowanych praktyków Shaolin Kung-fu.
System Duanpin ma również na celu promowanie kultury Shaolin Gong Fu w kraju i za granicą.


Po kilku latach praktycznego nauczania, rozwoju i oceny przez klasztor Shaolin w Chinach, ponad 4000 uczniów przeszło już ocenę i stypendium. "Shaolin Kungfu Duanpin System" spełnił tym samym warunki do wprowadzenia i stosowania systemu za granicą. Jest to właściwie jedyna oficjalna metoda sprawdzenia, czy twój mistrz otrzymał certyfikat ze klasztor Shaolin.  

W systemie Shaolin Gong Fu Duanpin ustanowiono dziewięć "pin" i dziewięć "duan". Stopień Duan od niskiego do wysokiego wynosi jeden do dziewięciu, a stopień Pin od niskiego do wysokiego wynosi jeden do dziewięciu. Jednocześnie udoskonalono certyfikaty, pasy, odznaki i inne powiązane systemy rozpoznawcze. Jest to oficjalny certyfikat klasztoru Shaolin (Henan, Chiny), który otrzymuje się po zdaniu egzaminu przed mnichami Shaolin.

Nowy system Shaolin Gong Fu Duanpin obejmuje wiedzę o kulturze Shaolin, wprowadzenie do medytacji, szczegółowe wyjaśnienia Shaolin Gong Fu, zdrowie tradycyjnej medycyny chińskiej i wiele innych aspektów. Ponadto wraz z nowym systemem ustanowiono standardowe systemy nauki i szkolenia oraz standardy oceny technicznej, które opierają się na naukowych podstawach. 

W celu wprowadzenia i rozpowszechnienia nowego systemu Duanpin w Europie, opat klasztoru Shaolin (Shi Yong Xin), zlecił Stowarzyszeniu Shaolin Europe przeprowadzenie szkoleń dla mistrzów i trenerów ze wszystkich liczących się szkół Gong Fu w Europie. Właściwie nasz mistrz Shi HengZhi 释恒植 jest JEDYNYM posiadającym ten certyfikat w całej Polsce.

Zapisz się na nasze treningi Shaolin Kung-fu: Wrocław - Poznań


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.       Polityka prywatności ROZUMIEM