• (+48) 662 442 262
  • kontakt@shaolinpolska.pl

Wideo Shaolin Wu Bu Quan

Shaolin Wu Bu Quan 少林五步拳 to Ji ben gong, czyli sekwencja, którego uczy się nowych uczniów rozpoczynających praktykę Kung-fu. Praktyka Wu Bu Quan to doskonały sposób na rozpoczęcie swojej przygody z Kung-fu. Na tej stronie można również zobaczyć prezentację wideo od naszego Mistrza, Shifu Shi HengZhi 释恒植 .


 

Wu Bu Quan, nazwa tłumaczy się na "Pięść Pięciu Postaw", to Ji ben gong czyli sekwencja którego uczy się nowych uczniów tradycyjnego Shaolin Kung-fu. Jak wszystkie Ji ben gong jego celem jest umożliwienie praktykującemu przyswojenie i metabolizowanie podstawowych postaw i ruchów stylowych, dlatego nie przedstawia szczególnych trudności w technice.
Doskonałe ćwiczenie dla początkujących nie tylko dla techniki, ale także dla oddechu, intensywności spojrzenia i energii. Wu Bu Quan trenuje 5 podstawowych postaw: Ma Bu (馬步), Gong Bu (弓步), Pu Bu (仆步), Xie Bu (蟹步), Xu Bu (虛步), ; nieprzypadkowo to nazywane jest również "Formą 5 postaw".

Zapisz się już teraz na nasze treningi Shaolin Kung-fu we Wrocławiu lub w PoznaniuWideo pozycie Wu Bu Quan wykonane przez Shifu Shi HengZhi 释恒植.  

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.       Polityka prywatności ROZUMIEM